Klub Atelier


Rysuj trasę
dojazdu »


Mamuszki 2, 81-729 Sopot
tel.: 58 555 89 06


mail: klubatelier@wp.pl
www: http://www.klubatelier.pl


Klub Atelier  położony jest w Parku Północnym, bezpośrednio przy sopockiej plaży, nieopodal Hotelu Grand (100 m), Hotelu Sheraton (200 m), Mola i „Monciaka” (300 m). 

Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę, unikatową lokalizację, wyśmienitą kuchnię, możliwość organizacji spotkań biznesowych, konferencji, imprez okolicznościowych, eventów, wernisaży, pokazów mody.

Dysponujemy dwiema niezależnymi salami:
sala klubowa, mieści ok. 180 osób, w tym ok. 80 miejsc siedzących
sala werandowa, mieści ok. 90 osób, w tym ok. 55 miejsc siedzących

Jedna z sal jest przeznaczona dla osób palących.

Przed klubem, na plaży, znajduję się drewniany taras o powierzchni 360 m.kw.

Powstanie Klubu Atelier to wynik przyjaźni i współpracy właścicieli klubu z dyrektorem Teatru Atelier, Andre Hubnerem - Ochodlo (www.andre-ochodlo.com). Klub mieści się na foyer dwóch teatrów: w sezonie letnim - Teatru Atelier (www.teatratelier.sopot.pl), a od połowy września do połowy czerwca - Teatru Off De Bicz (www.offdebicz.sopot.pl). Początki klubu sięgają letniego sezonu teatralnego 2001 roku, kiedy na foyer zorganizowano mały barek dla gości i artystów teatru. Rok później, w czasie sezonu teatralnego 2002, na tarasie przed Teatrem Atelier funkcjonował uroczy ogródek ze stylowym niebieskim barem.

To był znamienny sezon. Popularność "Ogródka Teatru Atelier" była tak duża, że natchnęła właścicieli do pomysłu, aby "ruszyć pełną parą", stąd zaraz po sezonie letnim, rozpoczął się remont foyer, a już w lutym 2003 roku zaistniał Klub Atelier. Początkowo miejsce o bardzo surowym, teatralnym wnętrzu z prostymi meblami, miało być kawiarnią teatralną, miejscem, które w sezonie letnim miało stawać się integralną częścią Teatru Atelier, gdzie tętniło życie kulturalne, gdzie można było podzielić się wrażeniami po obejrzeniu spektaklu.

Po sezonie, miała to być spokojna kawiarnia, gdzie można napić się dobrej kawy, pogrążyć w zadumie, wpatrując się w przepiękny widok rozpościerający się za oknami. Mimo takich planów, koncepcja klubu uległa zmianie. Szybko okazało się, że jest to idealne miejsce do weekendowej zabawy, tańców, rozrywki i szaleństw. Atelier zaczęło gromadzić coraz więcej zwolenników miłej, nieskrępowanej atmosfery... i trwa to do dziś.


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »