Central Hostel


Rysuj trasę
dojazdu »


ul. Bohaterów Monte Cassino 15, 81-704 Sopot
tel.: (+48) 530 858 717


mail: info@hostelcentral.pl
www: http://hostelcentral.pl


Trzypiętrowy Central Hostel Sopot mieszczący się przy najsłynniejszym w Polsce deptaku Bohaterów Monte Cassino w Sopockiej kamienicy z przełomu XIX wieku, jest idealnym kompromisem dla klientów szukających noclegu w centrum o niskiej cenie oraz wysokim standardzie.

Dysponujemy pokojami 2, 4, 6, 8 oraz 10 osobowymi. Każdy z pokoi, posiada własną łazienkę oraz szybki bezprzewodowy internet. Z myślą o tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo zainstalowaliśmy monitoring w całej kamienicy. Recepcja czynna 24h na dobę ułatwia przepływ informacji oraz kontakt z naszym personelem.

Central Hostel jako jeden z nielicznych hostelów w Polsce oferuje nowoczesny system wejścia na karty magnetyczne.
Każdy z Gości otrzymuje elektroniczny klucz, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Dzięki temu możesz w dowolnej chwili wyruszać i wracać z plaży, czy też nieco dłużej zabawić w ulubionym klubie czy restauracji.

Z okien roztacza się widok na wieżę przedwojennego Kościoła, liczne restauracje, bary oraz kluby. Z niektórych pokoi widać całą długość Monte Cassino wraz z molem oraz morzem.

Oprócz pokoi mieszkalnych jest także wspólna przestrzeń mieszkalna (Living room) oraz ogólnodostępna kuchnia, w której można przygotować sobie posiłek, oraz porozmawiać z turystami z całego świata. Dodatkową atrakcją jest możliwość korzystania ze stołów piłkarzykowych oraz kafejki internetowej. Nasza współpraca z partnerami zaowocowała licznymi ofertami specjalnymi i zniżkami na różne atrakcje turystyczne w Trójmieście.

Gwarantujemy wszystkim hostelowiczom, że czas spędzony w naszym obiekcie na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Sympatyczna obsługa, czystość, niesamowity klimat oraz bezpieczeństwo są naszymi priorytetami.


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »